همه خانم های شاغل در “به فود” کارت بهداشت دارند که به صورت شش ماه یک بار تمدید میشه.

ارسال غذاها جهت حفظ کیفیت از طریق آژانس و پیک مخصوص “به فود” انجام میشه. هزینه ارسال بسته به مسافت متغیر هست و در زمان خرید روی سایت نمایش داده میشه. البته با افزایش سفارش روی هزینه ارسال تخفیف در نظر گرفته میشه و برای سفارش های بالاتر از 100 هزار تومان رایگان در نظر گرفته میشه.

پرداخت و افزایش اعتبار به صورت آنلاین از طریق درگاه معتبر “Pay.ir” انجام میشه. شما می تونید هزینه غذاتون را پرداخت کنید و سپس سفارشتان ثبت میشود. به زودی درگاه بانکهای ملی و پاسارگاد هم به مرحله پرداخت اضافه خواهند شد.

برای سفارش غذاهای “به فود” باید از سه روز قبل سفارشتون را ثبت کنید، چون آشپزهای ما باید بدونن چند تا سفارش دارن و به همون میزان خرید کنن، مواد و سبزیجات غذا رو آماده کنن و یک غذای خوشمزه، تازه و جاافتاده تحویل شما بدن. غذای اضافی هم رو دستشون نمونه:) خلاصه اینکه امروز برای فردا می‌تونین سفارش بدین.

“به فود” رستوران نیست، یک شبکه توزیع غذای خونگیه. غذاهای “به فود” رو خانوم‌های  سرپرست خانوار که بهترین آشپزهای ما هستند در منزلشون در نقاط مختلف شهرهای اصفهان و شاهین شهر می‌پزند.

خیر “به فود” در حال حاضر در شهر دیگه ای شعبه نداره و فقط در شهرهای اصفهان و شاهین شهر فعاله.

بله، شما کافیه غذاهای مورد نظرتون رو روی وب سایت انتخاب کنید، سفارش هاتون رو وارد سبد خرید کنین، نوع ظرف، نحوه ارسال، نحوه تزیین و همه نکاتی که مد نظرتون هست رو در توضیحات سفارش بگید و سفارشتون رو ثبت کنید. بعد از تایید سرآشپز، یه پیامک برای شما میاد که سفارش شما توسط ما تایید شده و نهایی میشه. سفارش های مهمانی در هر ساعتی که بخواید و به همه نقاط شهرهای اصفهان و شاهین شهر تحویل میشه، ارسال از طریق آژانس و پیک انجام میشه و بسته به مقدار خرید روی هزینه آژانس تخفیف در نظر گرفته میشه.

فعلا خیر. ولی به زودی این مکان فراهم خواهد شد.

“به فود” به تمامی نقاط شهرهای اصفهان و شاهین شهر سرویس دهی میکنه.